5D kinoteatrs

Nododam jūsu vērtējumam mūsdienīgu izklaides līdzekli, jaunās paaudzes atrakciju – 5D kinoteātri!


5D kino parādījās mūsu dzīvē tikai pirms dažiem gadiem. To rašanās bija iespējama pateicoties tam, ka mūsdienu attēlveidošanas tehnoloģijas, digitālās tehnoloģijas un programmēšana nopietni pavirzījās savā attīstībā. Pašlaik 5D kino pārliecinoši ieņēmis noteiktu nišu izklaides industrijā un turpina piesaistīt jaunus patērētājus un jaunu uzņēmējus.

Elpu aizraujoši piedzīvojumi, notikumi, kas neiekļaujas mierīgajā ikdienas dzīves plūdumā un jaunas sajūtas vienmēr ir saistījušas un saistīs cilvēkus. Tā ir cilvēka būtībā, un jo īpaši mūsdienu cilvēka.

Mūsu 5D teātra pilnībā atbilst šīm prasībām! Turklāt 5D kino apmeklējums neprasa daudz brīva laika un izmaksu, tā īpaši piesaistot apmeklētājus un biznesmeņus, kuri domā par jaunu, ienesīgu darbības jomu.

Kā jebkurš bizness, kam ir stabila patēriņa izaugsme, 5D kinoteātru bizness ir rentabls darījums. Pirmkārt, var izveidot un vadīt savu biznesu uz 5D kino pamata  divu mēnešu laikā. Pirmajā mēnesī laiku prasīs kinoteātra pirkums un piegāde, otrajā mēnesī - uzstādīšana un personāla apmācība. Otrkārt, uz 5D kino balstīta uzņēmējdarbība, rentabls un ienesīgs. Mēs esam gatavi piedāvāt reālus 5D kino rādītājus, kas uzstādīti dažādās vietās, tāpēc, lai katrs, kurš domā par savu līdzekļu ieguldījumiem 5D kino, varētu par to pārliecināties. Mūsu uzņēmums vienmēr ir atvērts un gatavs dalīties ar jebkuru informāciju, kas var palīdzēt apdomāt lēmumu.

5D kino ir viens no labākajiem piedāvājumiem pārdošanai gatavā biznesa tirgū.

5D kino kā gatavs bizness, ir interesants ar to, ka jau vairākus gadus uzrāda izcilus rezultātus - 5D kino atdeve ir no 6 līdz 12 mēnešiem!


5D kino var uzstādīts jebkurā iepirkšanās un izklaides centrā. To var uzstādīt zooloģiskajā dārzā vai parkā, ja jūsu mītnes valstī gaisa temperatūra nenoslīd zem 10 grādiem pēc Celsija. 5D kino var uzstādīt multipleksu kinoteātros, jo gaidīdami savu seansu, kino apmeklētāji var paspēt pavizināties 5D kino, jo filma ar visiem specefektiem nav ilgāka par 10 minūtēm. Un, protams, 5D kino var ierīkot specializētajos bērnu izklaides parkos.

Tas dos jums papildu ienākumus (un visai būtiskus), kā arī veicinās jūsu iepirkšanās centra infrastruktūras attīstību.

Par to, kā pareizi izvēlēties telpas 5D kinoteātrim, lasiet šeit. Par to, kā ierīkots 5D kinoteātris, lasiet šeit.

Kontakti