5D kinoteātris
Par 5D kinoteātri
 5D kinoteātris — tā ir mūsdienīga atrakcija, jaunās paaudzes izklaide! Tas skatītājam dod iespēju pilnīgi iegrimt virtuālajā pasaulē un sajust sevi pašā notikumu epicentrā. To visu palīdz sajust telpiskais 3D attēls, specefekti, kas imitē kustību, kā arī vējš, ūdens šļakatas un daudz kas cits. Kustīgā  platforma, kur kuras ierīkoti skatītāju krēsli, kustas, pilnībā atveidojot uz ekrāna notiekošo, sākot ar galvu reibinošām sacensībām un līdz pat fantastiskam lidojumam kosmosa dzīlēs, kas  vēl vairāk pastiprina notiekošā īstuma sajūtu. Skatītājs 5D kinoteātrī būs tiešs visa notiekošā dalībnieks!

Pateicoties tam, ka uz skatītāju iedarbojas ar visu informācijas nodošanas kanālu starpniecību, proti, ar redzi (3D attēls), ar kustību telpā (vestibulārais aparāts), ar dzirdi (skaņu efekti) un tausti (vēja un šļakatu efekts), skatītājs pilnībā iegremdējas ekrānā redzamajā darbībā un kļūst par tās nepastarpinātu dalībnieku. 5D kinoteātrī skatītās filmas iedarbība ir identiska ar reālajām sajūtām tādās atrakcijās kā, piemēram, „amerikāņu kalniņi”.

Telpas izvēle 5D kinoteātrim
 Lai ierīkotu 5D kino nevajag tik daudz vietas, kā izskatās no pirmā acu uzmetiena. 5D kino telpa ir kompakta zāle 4,5 x 5,0m un griestu augstums 3 m, ko var ierīkot gan standarta veikals telpā, gan ārā - atpūtas zonās, „ēdināšanas pagalmos” un multipleksos.

Bez tam, vajadzības gadījumā, mūsu uzņēmums var piedāvāt jums oficiālu projektu 5D kino telpu ierīkošanai.

Tirdzniecības centru īpašnieku ieguvums no 5D kinoteātra atvēršanas
 Labi izveidota atpūtas zona ir neatņemama mūsdienu iepirkšanās centra sastāvdaļa, kur nogurušie apmeklētāji var atpūsties, atjaunot spēkus un turpināt iepirkšanos! Ar savu priekšlikumu mēs jums palīdzēsim dažādot atpūtu jūsu iepirkšanās centrā, bet tas piesaistīs jaunus klientus. 5D kino ir arī ideāla iepirkšanās laikā ar maziem bērniem. Bērnus iepirkšanās neinteresē, viņiem ātri kļūst garlaicīgi, un tādēļ viņiem ir nepieciešama kāda izklaide iepirkšanās laikā. Šajā ziņā 5D kino atrisina divus jautājumus uzreiz - bērni saņems savas izklaides, bet pieaugušiem varēs atpūsties, savus bērnus gaidot vai arī paši gūs labumu no 5D kino pakalpojumiem.
Kontakti